خرید نرم افزار قالیشویی سیما گستر

خرید نرم افزار قالیشویی سیما گستر

مقدمه ای بر سیما گستر

نرم افزار تخصصی قالیشویی سیما گستر اولین و برترین نرم افزار مدیریت قالیشویی است که در سال 1386 برای اولین بار در ایران معرفی شد. کیفیت بالا و قابلیت های فراوان این نرم افزار سبب شد که  بیشتر قالیشویی های معتبر تهران از این نرم افزار استفاده نمایند. پس از آن که در تهران این نرم افزار شهرت بسیاری کسب نمود، قالیشویی های معتبر استان های دیگر مانند اصفهان، گیلان و… نیز به استفاده از این نرم افزار روی آوردند. هم اکنون این نرم افزار تنها نرم افزار دارای تاییدیه از سوی اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران می باشد. این نرم افزار توسط شرکت معتبر پیروز داده پرداز آریا پشتیبانی می شود و دارای تیم نرم افزاری قدرتمند است. شما جهت خرید نرم افزار قالیشویی سیما گستر می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

خرید نرم افزار قالیشویی سیما گستر

نرم افزار قالیشویی چیست؟

نرم افزار قالیشویی هر آنچه شما نیاز دارید خواهد بود. از مدیریت ورودی ها و خروجی های قالیشویی (لیست جمعی و پخش) تا مدیریت حسابداری و رانندگان. نرم افزار قالیشویی سیماگستر توانایی صدور فاکتور در دستگاه های اندروید و همچنین ویندوز را دارد. همچنین این نرم افزار می تواند به دستگاه های کارتخوان نیز متصل شود و پراخت آنی در محل را برای شما فراهم نماید. با خرید نرم افزار قالیشویی سیما گستر شما امکان قفسه بندی و مدیریت انبار را نیز خواهید داشت. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به اتصال به پنل پیامکی،دستگاه کالر آیدی جهت تنظیم لاگ های تماس های ورودی و… اشاره نمود. جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار می توانید به صفحه مربوط به معرفی نرم افزار مراجعه فرمایید.

راهنمای خرید نرم افزار قالیشویی سیما گستر

جهت سفارش و خرید نرم افزار قالیشویی سیما گستر، می توانید از طریق فرم زیر با ما ارتباط بگیرید، مشاورین ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت. و یا از طریق شماره تلفن های زیر  میتوانید با شرکت پیروز داده پرداز آریا، توسعه دهنده و پشتیبان نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

قیمت نرم افزار ویندوز
(دو اکانته):
20/000/000 تومان

قیمت نرم افزار اندروید
(دو اکانته):
20/000/000 تومان

قیمت نسخه کارخانه:
5/000/000 تومان