ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.carpetwashing.com

گزارش خلاصه متراژ

گزارش خلاصه متراژ در نرم افزار قالیشویی

 

آموزش گزارش خلاصه متراژ

نحوه کار با صفحه گزارش خلاصه متراژ:

خلاصه متراژ

براي استفاده از امکانات صفحه گزارش خلاصه متراژ شما باید از آیکون فوق استفاده نمایید.

گزارش خلاصه متراژ در نرم افزار قالیشویی

این صفحه مخصوص گزارش گیری از متراژهای شسته شده در بازه ی زمانی سال/ماه/روز می باشد ، برای گزارش گیری از متراژ ابتدا فیلد های موجود را به روش زیر تکمیل نمایید .

گزارش خلاصه متراژ

1.      از تاریخ/تا تاریخ : با تکمیل نمودن فیلد مربوط به تاریخ  می توانید گزارش خلاصه متراژ شسته شده از فرش های خود را در بازه زمانی مورد نظر در قسمت سمت چپ صفحه مشاهده نمایید .

خلاصه متراژ

2.      گروه خدمات : در صورت انتخاب نمودن فیلد گروه خدمات و انتخاب نمودن نوع خدمات در قسمت کادر سفید رنگ این امکان وجود دارد تا گزارش خلاصه متراژ ، با توجه به انتخاب شما ارائه گردد .

3.      گروه مشتری : در صورت انتخاب نمودن فیلد گروه مشتری و انتخاب نمودن دوره زمانی مورد نظر این امکان وجود دارد تا گزارش خلاصه متراژ ، با توجه به انتخاب شما ارائه گردد .

4.      انتخاب مشترک(کد مشترک/نام خانوادگی) : در صورت نیاز به اخذ گزارش خلاصه متراژ مختص به یک مشترک خاص می توانید با وارد نمودن کد مشترک و یا نام خانوادگی مشترک اطلاعات مربوط به ایشان را مشاهده نمایید .

5.      خلاصه کارکرد : با انتخاب این آیکون شما می توانید نتایج اطلاعات وارد شده خود را در قسمت سمت چپ گزارش خلاصه متراژ مشاهده نمایید .

6.      چاپ : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مشترکین خود را چاپ نمایید .

دانلود فایل آموزشی