ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.carpetwashing.com

آموزش صفحه لیست جمعی

صفحه لیست جمعی در نرم افزار قالیشویی

 

آموزش صفحه لیست جمعی

 

نحوه کار با صفحه لیست جمعی:

 

لیست جمعی

براي استفاده از امکانات صفحه لیست جمعی شما باید از آیکون فوق استفاده نمایید.

لیست جمعی در نرم افزار قالیشویی

این صفحه مخصوص جستجوی مشترکین رزرو شده  و لیست جمعی می باشد ، برای لیست جمعی ابتدا فیلد های موجود را به روش زیر تکمیل نمایید .

صفحه لیست جمعی

 

این امکان برای شما در این صفحه وجود دارد تا مشترکین رزرو شده خود را در قسمت جستجوی مشترکین رزرو شده  مشاهده نمایید و در قسمت لیست جمعی وارد نمایید .

1.      جستجو بر اساس امروز/فردا از تاریخ........ /تا تاریخ .......: در این قسمت از نرم افزار قالیشویی سیما گستر میتوانید لیست رزرو های صورت گرفته شده برای امروز و رزوهای آینده را با توجه به تاریخ تعیین شده مشاهده و جستجو نمایید .

2.      جستجو بر اساس/تایید: در قسمت کادر سفید رنگ جستجو  از صفحه لیست جمعی نرم افزار قالیشویی سیما گستر ، شما میتوانید جست و جوی رزروی های خود را براساس شماره اشتراک و نام خانوادگی و ... انجام دهید و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر در کادر سفید رنگ دوم و تایید آن توسط آیکون تایید ؛ اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده نمایید .

3.      نمایش کل : با انتخاب آیکون نمایش کل این امکان برای شما ایجاد می شود تا تمامی اشتراک های رزرو شده خود را به صورت کامل مشاهده نمایید .

4.      ثبت: با انتخاب این آیکون تایید اطلاعات وارد شده از طریق شما ثبت می گردد.

5.      چاپ : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مشترکین خود را چاپ نمایید .

6.      انتخاب راننده : در کادر سفید رنگ انتخاب راننده ، شما می توانید با انتخاب راننده مورد نظر آدرس مشترکین خودرا جهت مراجعه حضوری برای ایشان ارسال نمایید و پس از مشاهده تعداد پیغام های ارسالی مورد نیاز و تایید آن ، با انتخاب آیکون پاکت نامه آدرس را برای ایشان ارسال نمایید .

7.      تاریخ(کل روز / صبح / عصر) : در این بخش از صفحه لیست جمعی نرم افزار قالیشویی سیما گستر ، پس از وارد نمودن تاریخ مورد نظر در قسمت کادر سفید رنگ ، و انتخاب کل روز همراه با دوره زمانی صبح یا عصر  گزارش تمامی لیست جمعی روز مشخص شده توسط شما برایتان گزارش می شود .

 

صفحه لیست جمعی

8.      انتخاب راننده : در این بخش باید نام راننده ی مورد نظر خود را جهت جمع آوری فرش ثبت نمایید .

9.      فلش روبه بالا و یا پایین : در صورت نیاز به جمع آوری و یا کنسل نمودن درخواست مشترکین از فلش روبه بالا یا پایین می توانید استفاده نمایید .

10.      چاپ : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مشترکین خود را چاپ نمایید .

11.      انتقال آدرس به راننده / انتقال : در این قسمت پس از انتخاب نام راننده با کلیک بر روی آیکون انتقال آدرس برای ایشان ارسال می گردد .

12.      رزرو : با کلیک بر روی آیکون رزرو این امکان برای شما ایجاد می شود که مجددا" به صفحه رزرو لیست جمعی بازگردید .

دانلود فایل آموزشی