ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.carpetwashing.com

مشکلات کاربران

1- پیامک ما ارسال نمی شود؟

پاسخ: برای رفع این مشکل، در قسمت تنظیمات - ارسال پیامک، تیک مربوط به IE انتخاب و بسته به استفاده از پنل قدیم یا جدید تیک مربوط به هرکدام را انتخاب نمایید. نام کاربری، کلمه عبور و کد اختصاصی را وارد و ثبت نمایید.

همچنین گزینه های مربوط به لحظه ثبت اشتراک و لحظه صدور فاکتور انتخاب شود.

2- کالر آیدی شماره نمی اندازد؟

پاسخ: از صحت نحوه درست اتصال کابل های تلفن به دستگاه کالرآیدی و اتصال دستگاه به سیستم کامپیوتر مطلع شوید و در قسمت تنظیمات اولیه و سخت افزاری - اطلاع رسانی تماس، می بایست تیک مربوط به نمایش پیغام را انتخاب نمایید.

3- نرم افزار ما بسیار کند کار می کند:

پاسخ: در قسمت تنظیمات اولیه و سخت افزاری- جستجوی مشترک می بایست اعداد شروع کاراکتر در جستجو طبق نام خانوادگی=5، تلفن شروع جستجو=7، موبایل شروع جستجو= 11 بوده و تیک مربوط به آدرس برداشته شود.

4 - چگونه سایز برگه چاپ را تغییر دهیم؟

پاسخ: ابتدا به صفحه تنظیمات رفته و سپس از نوارافزار بالا گزینه چاپ را انتخاب میکنیم.در این قسمت تمامی تنظیمات مربوط به چاپ از جمله:سایز برگه ،سایز فاکتور.سایز فونت فاکتور و تنظیمات مربوط به صفحه فاکتور موجود میباشد.

5 - چگونه یک اشتراک را حذف کنیم؟ 

پاسخ: در صفحه رزرو لیست جمعی مشترک مورد نظر را جستجو کرده،سپس با کلیک راست برروی نام مشترک گزینه حذف را انتخاب مینماییم.

6 - چگونه نام کاربری و کلمه عبور را تغییر دهیم؟

پاسخ: پس از باز کردن نرم افزار،از نوارافزار بالا گزینه فایل را انتخاب کرده سپس بر روی گزینه کاربران کلیک میکنیم.پس از باز شدن صفحه کاربران میتوانیم نام کاربری و کلمه عبور دلخواه را وارد نماییم.