ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.carpetwashing.com

آموزش صفحه لیست جمعی

صفحه لیست جمعی در نرم افزار قالیشویی

 

آموزش صفحه لیست جمعی

 

نحوه کار با صفحه لیست جمعی:

 

لیست جمعی

براي استفاده از امکانات صفحه لیست جمعی شما باید از آیکون فوق استفاده نمایید.

لیست جمعی در نرم افزار قالیشویی

این صفحه مخصوص جستجوی مشترکین رزرو شده  و لیست جمعی می باشد ، برای لیست جمعی ابتدا فیلد های موجود را به روش زیر تکمیل نمایید .

صفحه لیست جمعی

 

این امکان برای شما در این صفحه وجود دارد تا مشترکین رزرو شده خود را در قسمت جستجوی مشترکین رزرو شده  مشاهده نمایید و در قسمت لیست جمعی وارد نمایید .

1.      جستجو بر اساس امروز/فردا از تاریخ........ /تا تاریخ .......: در این قسمت از نرم افزار قالیشویی سیما گستر میتوانید لیست رزرو های صورت گرفته شده برای امروز و رزوهای آینده را با توجه به تاریخ تعیین شده مشاهده و جستجو نمایید .

2.      جستجو بر اساس/تایید: در قسمت کادر سفید رنگ جستجو  از صفحه لیست جمعی نرم افزار قالیشویی سیما گستر ، شما میتوانید جست و جوی رزروی های خود را براساس شماره اشتراک و نام خانوادگی و ... انجام دهید و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر در کادر سفید رنگ دوم و تایید آن توسط آیکون تایید ؛ اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده نمایید .

3.      نمایش کل : با انتخاب آیکون نمایش کل این امکان برای شما ایجاد می شود تا تمامی اشتراک های رزرو شده خود را به صورت کامل مشاهده نمایید .

4.      ثبت: با انتخاب این آیکون تایید اطلاعات وارد شده از طریق شما ثبت می گردد.

5.      چاپ : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مشترکین خود را چاپ نمایید .

6.      انتخاب راننده : در کادر سفید رنگ انتخاب راننده ، شما می توانید با انتخاب راننده مورد نظر آدرس مشترکین خودرا جهت مراجعه حضوری برای ایشان ارسال نمایید و پس از مشاهده تعداد پیغام های ارسالی مورد نیاز و تایید آن ، با انتخاب آیکون پاکت نامه آدرس را برای ایشان ارسال نمایید .

7.      تاریخ(کل روز / صبح / عصر) : در این بخش از صفحه لیست جمعی نرم افزار قالیشویی سیما گستر ، پس از وارد نمودن تاریخ مورد نظر در قسمت کادر سفید رنگ ، و انتخاب کل روز همراه با دوره زمانی صبح یا عصر  گزارش تمامی لیست جمعی روز مشخص شده توسط شما برایتان گزارش می شود .

 

صفحه لیست جمعی

8.      انتخاب راننده : در این بخش باید نام راننده ی مورد نظر خود را جهت جمع آوری فرش ثبت نمایید .

9.      فلش روبه بالا و یا پایین : در صورت نیاز به جمع آوری و یا کنسل نمودن درخواست مشترکین از فلش روبه بالا یا پایین می توانید استفاده نمایید .

10.      چاپ : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مشترکین خود را چاپ نمایید .

11.      انتقال آدرس به راننده / انتقال : در این قسمت پس از انتخاب نام راننده با کلیک بر روی آیکون انتقال آدرس برای ایشان ارسال می گردد .

12.      رزرو : با کلیک بر روی آیکون رزرو این امکان برای شما ایجاد می شود که مجددا" به صفحه رزرو لیست جمعی بازگردید .

دانلود فایل آموزشی

 

 

 

 

آموزش صفحه ارسال لیست پخشی

صفحه ارسال لیست پخشی در نرم افزار قالیشویی

 

آموزش صفحه ارسال لیست پخشی


نحوه کار با صفحه ارسال لیست پخشی:

 

 

ارسال لیست پخشی

براي استفاده از امکانات صفحه ارساله لیست پخشی شما باید از آیکون فوق استفاده نمایید

ارسال لیست پخشی در نرم افزار قالیشویی

این صفحه مخصوص جستجوی مشترکینلیست پخشی می باشد ، برای ارسال لیست پخشی ابتدا فیلد های موجود را به روش زیر تکمیل نمایید .

ارسال لیست پخشی در نرم افزار قالیشویی

این امکان برای شما در این صفحه وجود دارد تا فاکتورهای آماده برای ارسال خود را در قسمت بالای نرم افزار مشاهده نمایید و در قسمت ارسال لیست پخشی وارد نمایید .

1.      جستجو بر اساس از تاریخ........ /تا تاریخ .......: در این قسمت از نرم افزار قالیشویی سیما گستر میتوانید لیست فاکتور های آماده برای ارسال را با توجه به تاریخ تعیین شده مشاهده و جستجو نمایید .

2.      چاپ : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مربوط به فاکتورهای  ارسال نشده پخشی خود را چاپ نمایید .

3.      نمایش کل : با انتخاب آیکون نمایش کل این امکان برای شما ایجاد می شود تا تمامی فاکتور های آماده شده خود را به صورت کامل مشاهده نمایید

4.      شماره فاکتور / کد اشتراک / گروه : شما می توانید با وارد کردن شماره فاکتور و یا کداشتراک و انتخاب گروه مورد نظر اطلاعات فاکتور های اماده  مورد نظر خود را جهت تخصیص به راننده خود انتخاب نمایید .

5.      تاریخ پخش و راننده:  برای وارد کردن فاکتور های آماده شده در لیست پخشی ابتدا باید تاریخ پخش مورد نظر را وارد نمایید و سپس نام راننده مورد نظر را انتخاب نمایید.

6.      فلش رو به بالا /پایین : پس از تکمیل تاریخ پخش و نام راننده برای وارد کردن فاکتورهای آماده شده به لیست پخشی با توجه به صبح و یا عصر بودن باید از فلش رو به پایین و برای کنسل کردن از فلش رو به بالا استفاده نمایید.

7.      چاپ لیست پخشی و ارسال از طریق پنل : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مربوط به فاکتورهای پخشی خود را چاپ نمایید و همچنین با انتخاب آیکون پاکت نامه جهت اطلاع رسانی پخش به تمامی مشترکین راننده مورد نظر ارسال پیامک نمایید.

8.      انتقال آدرس به راننده: با انتخاب این آیکون می توانید یک آدرس و یا تمامی آدرس های یک راننده را به راننده دیگر انتقال دهید.

9.      چاپ کلیه فاکتورها : انتخاب آیکون چاپ شما میتوانید نسبت به چاپ کلیه فاکتورهای راننده مورد نظر اقدام نمایید.

دانلود فایل آموزشی