ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.carpetwashing.com

آموزش صفحه ارسال لیست پخشی

صفحه ارسال لیست پخشی در نرم افزار قالیشویی

 

آموزش صفحه ارسال لیست پخشی


نحوه کار با صفحه ارسال لیست پخشی:

 

 

ارسال لیست پخشی

براي استفاده از امکانات صفحه ارساله لیست پخشی شما باید از آیکون فوق استفاده نمایید

ارسال لیست پخشی در نرم افزار قالیشویی

این صفحه مخصوص جستجوی مشترکینلیست پخشی می باشد ، برای ارسال لیست پخشی ابتدا فیلد های موجود را به روش زیر تکمیل نمایید .

ارسال لیست پخشی در نرم افزار قالیشویی

این امکان برای شما در این صفحه وجود دارد تا فاکتورهای آماده برای ارسال خود را در قسمت بالای نرم افزار مشاهده نمایید و در قسمت ارسال لیست پخشی وارد نمایید .

1.      جستجو بر اساس از تاریخ........ /تا تاریخ .......: در این قسمت از نرم افزار قالیشویی سیما گستر میتوانید لیست فاکتور های آماده برای ارسال را با توجه به تاریخ تعیین شده مشاهده و جستجو نمایید .

2.      چاپ : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مربوط به فاکتورهای  ارسال نشده پخشی خود را چاپ نمایید .

3.      نمایش کل : با انتخاب آیکون نمایش کل این امکان برای شما ایجاد می شود تا تمامی فاکتور های آماده شده خود را به صورت کامل مشاهده نمایید

4.      شماره فاکتور / کد اشتراک / گروه : شما می توانید با وارد کردن شماره فاکتور و یا کداشتراک و انتخاب گروه مورد نظر اطلاعات فاکتور های اماده  مورد نظر خود را جهت تخصیص به راننده خود انتخاب نمایید .

5.      تاریخ پخش و راننده:  برای وارد کردن فاکتور های آماده شده در لیست پخشی ابتدا باید تاریخ پخش مورد نظر را وارد نمایید و سپس نام راننده مورد نظر را انتخاب نمایید.

6.      فلش رو به بالا /پایین : پس از تکمیل تاریخ پخش و نام راننده برای وارد کردن فاکتورهای آماده شده به لیست پخشی با توجه به صبح و یا عصر بودن باید از فلش رو به پایین و برای کنسل کردن از فلش رو به بالا استفاده نمایید.

7.      چاپ لیست پخشی و ارسال از طریق پنل : با انتخاب آیکون چاپ شما می توانید اطلاعات مربوط به فاکتورهای پخشی خود را چاپ نمایید و همچنین با انتخاب آیکون پاکت نامه جهت اطلاع رسانی پخش به تمامی مشترکین راننده مورد نظر ارسال پیامک نمایید.

8.      انتقال آدرس به راننده: با انتخاب این آیکون می توانید یک آدرس و یا تمامی آدرس های یک راننده را به راننده دیگر انتقال دهید.

9.      چاپ کلیه فاکتورها : انتخاب آیکون چاپ شما میتوانید نسبت به چاپ کلیه فاکتورهای راننده مورد نظر اقدام نمایید.

دانلود فایل آموزشی